РОЗКЛАД УРОКІВ 1- 4 КЛАСИ
Дні тижня/ класи 1 клас 2 клас 3 клас 4 клас
Понеділок 1. 2. 3. 4. 5. 6. Читання
Письмо
Математика
Фізкультура
Образ.мистецтво
Класна година
Читання
Математика
Англ.мова
Укр.мова
ІКТ
ІКТ
Читання
Англ. мова Математика Укр.мова Фізкультура
Класна година
Англ.мова
Математика
Укр.мова
Читання
Музика
Фізкультура
Вівторок 1. 2. 3. 4. 5. 6. Читання
Письмо
Математика
ІКТ
ІКТ
Читання Математика Укр.мова Фізкультура
Основи здоров'я
Читання Математика
Укр. мова
Природознавство
Етика
Фізкультура
Читання
Математика
Укр.мова
Я у світі
Фізкультура
Середа 1. 2. 3. 4. 5. 6. Читання
Письмо
Математика
Осн.здоров’я
Фізкультура
Читання
Математика
Укр.мова
Фізкультура
Музика
Класна година
Читання
Математика Укр.мова
Музика
ІКТ
ІКТ
Читання
Математика
Укр.мова
Природознавство
Етика
Фізкультура
Четвер 1. 2. 3. 4. 5. 6. Природознавство
Англ. мова
Фізкультура
Музика
Етика
Природознавство
Трудове навчання
Англ. мова
Фізкультура
Етика
Англ. мова
Я у світі
Образ. мистецтв.
Основи здоров'я
Фізкультура
Природознавство
Образ. мистецт.
Труд. мистецтво
Англ. мова
Класна година
П’ятниця 1. 2. 3. 4. 5. 6. Читання
Математика Природознавство
Труд. навчання
Каліграфія
Укр.мова
Математика
Природознавство
Логіка
Образ. мистецтво
Укр. мова
Математика
Природознавство
Труд. навчання
Укр. мова
Математика
Осн. здоров'я
ІКТ

Електронний розклад на порталі "Мої знання"

Тривалість уроку :

1 клас - 30 хвилин

2- 4 клас - 40 хвилин

РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ

1 клас2-4 клас
1 урок - 8.30 - 9.051 урок - 8.30 - 9.10
2 урок - 9.15 - 9.502 урок - 9.20 - 10.00
3 урок - 10.10 - 10.453 урок - 10.10 - 10.50
4 урок - 11.05 - 11.404 урок - 11.00 - 11.40
5 урок - 11.50 - 12.255 урок - 11.50 - 12.30
6 урок - 12.35 - 13.056 урок - 12.40 - 13.20
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ У ДОШКІЛЬНИХ ГРУПАХ НА 2017 – 2018 н.р.
групи понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 молодша група ( А) Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі Фізичне виховання Дитина у світі культури Мовлення дитини Дитина у світі культури
Дитина в соціумі
Дитина в природному довкіллі Фізичне виховання
І молодша група ( Б) Мовлення дитини Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі
Фізичне
виховання
Дитина в соціумі Дитина у світі культури Фізичне виховання Дитина в природному довкіллі Дитина у світі культури
ІІ молодша група Фізичне виховання
Музика
Мовлення дитини
Дитина в соціумі
Музика Дитина в світі культури Дитина в природному довкіллі Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі Дитина у світі культури
Фізичне виховання
Середня група Музика Мовлення дитини
Дитина в природному довкіллі
ІКТ (1 підгрупа)
Дитина у світі культури ізичне виховання
ІКТ (2 підгрупа)
Дитина у світі культупи
Музика
Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі
ІКТ (1 підгрупа)
Фізичне виховання
Хореографія
Особистість дитини
Дитина в світі культури
Хореографія
Дитина в соціумі
ІКТ (2 підгрупа)
Старша група Мовлення дитини
Дитина в сенсорно - пізнавальному просторі Психологія (ІКТ)
Конструювання
Музика
Хореографія
Підготовка до письма
Художня література
Математика
Фізичне виховання Дитина в природному довкіллі
Психологія (ІКТ 2 підгрупа)
Дитина в соціумі
Грамота
Дитина у світі культури
Хореографія
ІКТ (1 підгрупа)
Особистість дитини
Музика
Дитина в світі культури
Фізичне виховання
ІКТ (2 підгрупа)

Розклад роботи гуртків ІІ півріччя 2018 н.р.

"Природа рідного краю"

Керівник : Коробка Юлія Сергіївна

Понеділок

6 урок – 12.35 – 13.05 – 1 клас

Вівторок

6 урок - 12.40 – 13.20 – 3 клас

Середа

5 урок – 11.50 – 12.30 – 2 клас

6 урок - 12.35 – 13.05 – 1 клас

Четвер

5 урок – 11.50 – 12.30 – 4 клас

6 урок – 12.40 – 13.20 – 2 клас

П’ятниця

6 урок– 12.40 – 13.20 – 3 клас

7 урок – 13.30 – 14.10 – 4 клас

"Маленький вундеркінд"

Керівник : Бобарикіна Лариса Геннадіївна

Понеділок

5 урок – 10.10 – 10.50 – 2 клас

6 урок - 11.00 – 11.40 – 2 клас

Вівторок

4 урок – 11.00 – 11.40 – 1 клас

5 урок - 11.50 - 12.30 - 1 клас

Середа

5 урок – 11.50 – 12.30 – 3 клас

6 урок – 12.40 – 13.20 – 3 клас

П’ятниця

4 урок – 11.00 – 11.40 – 4 клас

Музичний керівник

Вчитель музики – Рудь Олена Петрівна

Понеділок

1. Музика - середня група – 9.00 - 9.20

2. Музика – І мол.група – 9.20 – 9.40

3. Музика – ІІ мол.група -9.50- 10.10

4. Музика - 4 клас - 11.50 - 12.30

Вівторок

1. Музика – старша група – 10.10 – 10.50

2. Хореографія – 1 клас – 11.50 – 12.30

3. Хореографія – 4клас – 12.40 – 13.20

Середа

1.Музика – ІІ мол. група – 9.00 - 9.20

2. Хореографія– середня група - 9.35 – 10.10

3. Хореографія – старша група – 10.20 – 10.50

5. Хореографія – 4 клас – 11.50 – 12.30

6. Хореографія – 3 клас – 12.40 – 13.20

7. Музика - 2 клас - 11.50 - 12.30

8. Музика - 3 клас - 11.00 - 11.40

Четвер

1.Музика –старша група – 9.00 - 9.20

2. Хореографія– середня група - 9.35 – 10.10

3.Хореографія – старша група – 10.10 – 10.50

4.Музика – 1 клас – 11.00 – 11.40

П’ятниця

1.Музика –старша група – 9.00 - 9.20

2.Музика – І мол.група – 9.35 – 9.50

5.Хореографія – 2 клас – 11.50 – 12.30

6.Хореографія – 1 клас – 12.40 – 13.20

Гурток «Рукоділля»

Керівник: Лазданова Ірина Юріївна

Четвер - 13.00 - 15.00
П’ятниця – 13.00 - 16.00

Гурток «Авіамодельний»

Керівник : Серебряков Вадим Миколайович

Вівторок – 13.30 – 14.30
Кiлькiсть переглядiв: 179

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.