/Files/images/img342.jpg

Загальні положення

Марганецької початкової школи № 8

Зарахування дітей до МПШ № 8 здійснює директор МПШ № 8 при наявності медичних довідок про стан здоров'я дитини, відповідних документів батьків, або осіб, які їх замінюють, документів дитини на підставі:

 • Заяви від батьків або осіб, які їх замінюють, для зарахування дитини до дошкільного закладу, заяви про внесення до баз даних Марганецької міської ради
 • Копії свідоцтва про народження дитини.
 • Виписки із медичної карти, карти профілактичних щеплень (форма № 63).
 • Медичної довідки про стан здоров'я дитини та епідеміологічне оточення з дитячої поліклініки, довідки сімейного лікаря.
 • Копії паспортів батьків або осіб, які їх замінюють.

Дитина зараховуються до групи згідно даного віку.

За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у випадку її хвороби, карантину, хвороби або відпустки матері, на час чергової відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (строком не більше 75 днів).

 • Відрахування дітей з МПШ № 8 може здійснюватися в таких випадках:
 1. на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її перебування в дошкільному закладі;
 2. коли дитина не відвідує дошкільного закладу без поважних причин понад 75 днів;
 3. у разі не внесення плати за харчування дитини в МПШ № 8 до 10 числа наступного місяця;
 4. у разі порушення правил утримання дитини в МПШ № 8.
 • Батькам повідомляють про відрахування дитини за 7 днів.

Права та обов'язки дошкільного закладу:

1. Працівники МПШ № 8 несуть персональну відповідальність за життя кожної дитини, її психічне та фізичне здоров'я.

2. Вихователь зобов'язаний систематично інформувати батьків про розвиток дитини, стан її здоров'я, особливості поведінки дітей в колективі.

3. Надавати батькам кваліфіковану допомогу у вихованні дітей, дотримуватись педагогічної етики, норм загальнолюдської моралі, поважати гідність дітей та батьків.

4. Працівники МПШ № 8 забезпечують емоційний комфорт, захист дитини від будь-яких форм експлуатації, уважно, з пошаною відносяться до особистості дитини, є толерантними, з повагою відносяться до батьків.

5. Педагогічні працівники зобов'язані:

- надавати дітям право вибору занять в гуртках за інтересами;

- розвивати творчі здібності дітей;

- стимулювати всебічний розвиток дитини.

6. Практичний психолог, вчитель-логопед проводять роботу з колекційного навчання та виховання дітей, консультують батьків з питань корекції психіки дітей та вибору ефективних форм і методів навчальної роботи з дітьми.

7. Лікар та старша медична сестра спостерігають за станом здоров’я дітей, призначають лікування дітям, які його потребують. Проводять консультації для батьків, педагогічних працівників.

8. Медичний персонал суворо виконує призначення лікарів, інформує батьків про стан здоров'я дітей.

9. Педагогічні працівники мають право на вільний вибір педагогічно-доцільних форм, методів та прийомів в роботі з дітьми.

10.Педагогічні працівники мають право на проведення в установленому порядку дослідницької та експериментально пошукової роботи.

11.Працівники закладу мають право на захист професійної честі та гідності.

12. Графік роботи МПШ № 8 встановлений такий:

Щоденно - з 6.00- 18.00 ( з 6-00 до 7-30 та з 17.00 до 18.00- працює чергова група)

Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні, за необхідністю,-санітарні дні (остання п'ятниця місяця).

13. У випадку, коли батьки не забрали дитину з дитячого садка до 18.00, вихователі залишають за собою право здати дитину до притулку, викликавши наряд з відділу міліції за тел.- 102.

14. Адміністрація, з дозволу лікаря- педіатра, залишає за собою право зводити групи дітей в одну під час загострення хвороб, карантину, епідемії грипу тощо (якщо відвідування дітей у групі на даний час складає менше 50%), з метою економії електроенергії, водоресурсів.

Права та обов'язки батьків:

1. Отримувати систематичну інформацію про розвиток дитини, стан її здоров'я, особливості поведінки в колективі дітей.

2. Отримувати кваліфіковану допомогу від педагогічних працівників МПШ № 8 у вихованні та навчанні дітей.

3. Вимагати уважного, з пошаною, відношення до особистості дитини, охорони її життя і здоров'я.

4. Вибирати програму, вносити пропозиції щодо організації додаткових платних послуг в дитячому закладі.

5. Вносити пропозиції з покращення роботи дитячого закладу з дітьми, установлення оптимального режиму (на розгляд батьківського комітету).

6. Брати участь в роботі педагогічних та методичних нарад.

7. Батьки мають право приводити та забирати дітей з МПШ № 8 в будь-який час, зручний для них, але дотримуючись режиму роботи МПШ № 8, заздалегідь попередивши про це вихователя. Не допускати, щоб дитину забирали особи, молодші 14 років та батьки у нетверезому стані.

9. З виникаючих питань, пов'язаними з порушенням установлених норм роботи МПШ № 8, батьки зобов'язані звертатись перш за все до керівника МПШ № 8, до батьківського комітету НВК, вимагати прийняття діючих мір при незадовільному утриманні та вихованні дітей.

10. Батьки зобов'язані виконувати рекомендації вихователів, бути толерантними, з повагою відноситися до працівників дитячого садка.

11. Батьки зобов'язані приносити в дитячий заклад особисті речі дитини, які необхідні їй для повсякденного життя (взуття повинно бути із закритим задником для профілактики плоскостопості).

12. Здійснювати своєчасно оплату за харчування дитини в дошкільному закладі: вносити плату не пізніше 23 числа кожного місяця, з урахуванням повного місяця (12 грн. за день).

13. Батьки зобов'язані попереджати на передодні про можливу відсутність дитини (не пізніше 10-ої години), у випадку несвоєчасного повідомлення батьки вносять плату за цей день. У випадку хвороби дитини попередити не пізніше 10-ої години першого дня її відсутності.

14. У разі відсутності дитини в закладі протягом 3-х днів батьки зобов'язані надати довідку про стан здоров'я дитини.

15. Надавати допомогу дитячому закладу в здійсненні повноцінного виховного процесу. Приймати участь в заходах, пов'язаних з усуненням аварійної ситуації, укріпленням матеріальної бази дитячого закладу (приймати посильну участь у ремонтах, оформленні груп та приміщень закладу).

16. Давати згоду на розміщення фото дітей на фотовиставках, сайтах інтернету, фотостендах тощо.

17. Приймати участь у підготовці МПШ № 8 до зимового та літнього періодів.

18. Проводити в кінці навчального року поточні та косметичні ремонти в приміщеннях груп та на території МПШ № 8: ремонт обладнання, завезення піску у пісочники, озеленення території, заміна битого скла у вікнах та дверях, виготовлення посібників для методичної роботи з дітьми тощо.

19. Виконувати рекомендації вихователів та рішення засідань батьківського комітету.

20. Вносити плату на банківський рахунок ( 1 гривню за кожний день відвідування дитячого садка) для придбання миючих і дезінфікуючих засобів для забезпечення та виконання санітарно-гігієнічних вимог щодо утримання дитини в МПШ № 8.

21. Приймати активну участь у заходах, пов'язаних з усуненням аварійних ситуацій, укріпленням матеріальної бази МПШ № 8 відповідно до рішення батьківського комітету (фонд групи, класу, ремонт групи, класу, фонд МПШ № 8 незалежно від кількості відвіданих днів дитиною):

- батьки, у яких МПШ № 8 відвідують троє і більше дітей, надають допомогу з укріплення матеріальної бази відповідно до рішення батьківського комітету МПШ № 8, групи та класу;

- батьки, діти яких знаходяться під опікою, надають допомогу з укріплення матеріальної бази МПШ № 8 та групи на загальних умовах.

22. Заслуховувати звіти директора, голови батьківського комітету, педагогічних працівників про роботу з дітьми, про використання добровільних внесків.

/Files/images/128049599214080084540731b0991bc015f76c4a9de35b3bc9d5aab7.gif

Кiлькiсть переглядiв: 796