Веселі старти для учнів 3 - 4 класів

Ведуча. Доброго дня усім присутнім в цьому залі! Сьогодні ми зібралися на спортивне свято «Веселі старти», щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити. Це свято призначене до Всесвітнього «Дня інваліда», усім людям з вадами здоров’я, які потребують вашої допомоги, уваги та любові. Тож і змагання на нашому святі будуть не звичними, що ж розпочинаємо наше свято!

О спорт, о спорт!

Це просто клас!

Дружіть із ним завжди.

Здоров’я, юність, силу дасть

І творчої снаги.

Щодня бігом ви займайтесь,

Ще й водою обливайтесь.

Збереже це від всіх бід,

Жити будете сто літ.

Лиш прокинувсь – уставай, Ліні волі не давай, Хто починає день з зарядки, У того справи всі в порядку!

Ведуча. Друзі! Спортивне змагання Починати пора, Нумо, дружно крикнемо всі: Фізкульт-ура! У змаганнях беруть участь 2 команди:

Команда 3 класу «_______________________» - капітан команди 3 класу

Команда 4 класу «_______________________» - капітан команди 4 класу

Привітаймо їх!

А зараз – привітання команд.

(Кожна команда представляє себе)

1 учень.

Лиш один рецепт на світі
Всім-усім підходить дітям.
Коли спорт полюбиш -
Сильним, спритним будеш.

2 учень.

Всім відомо: це чудово,
Коли кожен з нас здоровий,
Тільки треба знати,
Як здоровим стати.

3 учень.

Щоб росли ми вмілими,
Сильними, сміливими,
Покажемо, які ми вправні,
Дружно виконаємо вправи

/Files/images/bigbest-7.jpgВедуча. Команди представлені, жюрі теж. Нагадую, що оцінюватись конкурси будуть за швидкість і правильність виконання завдань після кожної естафети. Команди готові? Розпочинаймо! Але перед початком змагань я б хотіла звернутися до наших вболівальників. Найактивніші вболівальники отримають нагороди. Отож, вболівайте за свої команди!

 • Естафета «Біг змійкою».
Команди шикуються в колону парами. Перед кожною командою стоять 7 кеглів. Треба тримаючись за руки оббігти кеглі «змійкою». Естафета продовжується доти, доки остання пара не повернеться на своє місце. Перемагає та команда, яка першою займе своє місце.
 • Естафета «веселі повзуни».
Перед стартом учасники стають парами, один попер другого. За командою перший учасник стає попереду свого товариша, тримаючи ноги нарізно, другий – пролізає у нього під ногами, і так по черзі до орієнтира. Назад вони повертаються бігом, тримаючись за руки. Таку вправу виконують всі пари, поки всі не закінчать естафету. Виграє та команда, яка швидше справиться з завданням.
 • Естафета «Дружні пари».
Перед стартом учасники стають парами. За командою "Увага!" перша пара бере обруч і одягає зверху, тримає на рівні пояса. За командою "Руш!" перша пара, стараючись бігти синхронно, тримаючи обруч на потрібному рівні, оббігає кеглю і біжить назад. Передає обруч другій парі і стає позаду. Кожна наступна пара не повинна починати біг, не одягнувши обруча.

Спортивна вікторина.

 1. Скільки гравців у футбольній команді? (11).
 2. Скільки гравців у волейбольній команді? (6).
 3. Скільки гравців у баскетбольній команді? (5).
 4. Які ви знаєте фізичні якості?
 5. Скільки білих фігур у шашках?
 6. Який м’яч важчий: футбольний чи волейбольний?
 7. Як часто проводяться Олімпійські ігри?
 • Конкурс капітанів.

Хто першим добіжить до тарілочки з яблуком, з’їсть його і швидко повернеться назад.

 • Естафета «Стрибок з прибавкою».

Перший учасник виконує стрибок у довжину з місця, там де він закінчив стрибок, з того місця починає стрибок інший учасник і так далі. Виграє та команда, яка стрибнула якнайдалі.

 • «Здолання перешкод».
Команди шикуються в колону по одному. За командою перший учасник починає виконувати завдання: оберт вперед, стрибки на двох ногах із обруча в обруч (4-5 шт.), пролізти у «тунель» і швидко повернутися назад, торкнутися слідуючого учасника естафети. Виграє та команда, яка першою закінчила змагання.
 • /Files/images/sport1.jpg«Перетягування канату»
Це остання естафета. Поки жюрі підраховує кількість балів наших учасників, ми підведемо підсумки на кращого вболівальника.
А тепер, надаємо слово жюрі. (Нагородження переможців)

Ну от і все, звучить свисток, Змагання закінчилось. Виходять переможці на місток. Вітайте їх – ось наша сила!

Перемогла команда _________________________ Давайте привітаємо їх бурхливими оплесками! Ось і завершилось наше свято. Сподіваюсь, що ви завжди будете такими веселими й бадьорими Всім бажаю міцного здоров’я, удачі, наполегливості і терпіння!.. До побачення! Дякуємо за увагу!

Кiлькiсть переглядiв: 12195