Наш НВК багатий на традиції. Діти і батьки знають і шанують їх. Як у справжній міцній,дружній українській родині!

1 ВЕРЕСНЯ/Files/images/dмальчик.gif

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні.В цей святковий день в НВК лунають пісні та вітання шановним вчителям від вдячних учнів та батьків.

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК/Files/images/96419766.gif

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

СВЯТО ОСЕНІ

Щорічно на початку осені в наш заклад приходить у гості справжне диво- свято Золотої Осені,Осені-господарки,Осені- трудівниці.Вона гостинно запрошує дітей і дорослих на веселий ярмарок,виставки дитячих робіт та святковий бал.Пощастить тим, жто завітає до нас у гості в ці дні!!!

ЛІТНІЙ ТАБІР "ГОРОБИНКА"/Files/images/sport-15.gif

Кожного літа у оздоровчому таборі вихованці НВК ії задоволенням беруть участь у різноманітних конкурсах, спартакіадах.Екскурсії по славетних місцях міста та області стали доброю традицією.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів та дошкільнят проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА/Files/images/kolokol.gif

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Пролітає навчальний рік, наче комета на небосхилі, і приходить довгоочикувана подія:випускні вечори в старшій групі та 4 класі.Це-незабутні дні для вихованців,батьків,колективу НВК.
Кiлькiсть переглядiв: 1534
12345

Бібліотека

Дата останньої зміни 03 Грудня 2021

Фотогалерея