Історія навчально-виховного комплексу

/Files/images/IMG_1468.JPG


В 1977 році серед нових п’ятиповерхівок з’явився ошатний будинок дитячого садка, що милував око гарною територією. Так розпочав своє життя ясла – сад № 8 «Горобинка», прийнявши перших маленьких новоселів. Гарне зовні, затишне всередині приміщення кожного дня приймало більше 230 дітей, які заповнювали 12 вікових груп. Педагогічний колектив складався з 25 вихователів, який очолювала ініціативна, творча, сумлінна завідуюча Островська Зоя Іванівна.

/Files/images/Безымянный.png

І Йшли роки… Змінювались діти, змінювався колектив, змінювались завідуючі.З 1979 до 1992 року керівниками закладу були Токмак Єфросинія Нікандрівна, Корнієнко Віра Захарівна, Науменко Клавдія Олександрівна. Вимогливі до себе та інших, принципові, творчі та працьовиті, вони багато витратили сил та часу для розвитку закладу.

/Files/images/Безымянный 2.png

У 1993 - 94 навчальному році ясла – сад № 8 було передано на баланс міського управління освіти і був розпочатий капітальний ремонт. В цей час багато працівників звільнилось, але на зміну їм прийшли молоді і енергійні, сповнені творчої наснаги. Насамперед, це нова завідуюча Бородкіна Єлизавета Іванівна твердо вірила, що ці приміщення знову стануть затишними і привабливими, сповняться веселим дитячим сміхом. І не тільки вірила, а й робила, здавалося, все неможливе. Зібравши колег, запропонувала спільними зусиллями відродити садочок, підняти на належний рівень та зробити престижним. Ентузіазм та щире вболівання Єлизавети Іванівни завжди знаходили відгук у педагогічного колективу, який діяв активно та енергійно. Якщо в 1993 році заклад відвідувало 96 дітей, то вже в 1994 році працювало 8 дошкільних груп з 170 вихованцями.

/Files/images/Безымянный 3.png

Але в зв’язку з невеликою кількістю дітей у наступні роки стало питання про закриття дитячого закладу. Та завдяки творчій та ініціативній завідуючій Бородкіній Є.І. було збережено не тільки приміщення, але й робочі місця. У той важкий час завдяки її наполегливим зусиллям на базі дитячого садка був створений єдиний в місті , один з перших в області навчально – виховний комплекс школа – дитячий садок.У 1996 році естафету завідуючої прийняла Крупіна Лідія Андріївна, яка продовжила розпочату роботу.

/Files/images/Безымянный4.png

У 1998 році дитячому садку було присвоєно статус навчально – виховного комплексу школа – дитячий садок. Був набраний 1 клас з 29 учнями. Поступово було набрано усі 4 класи початкової школи та продовжувало функціонувати 4 дошкільні групи.Щоб досягти успіху, була визначена чітка концепція розвитку навчально – виховного комплексу, яка прокладала стратегічний напрямок у роботі, допомагала поєднати поставлені цілі та очікуваний результат, усвідомлений усіма учасниками процесу – дітьми, батьками, вихователями.

В період з 2002 – 2008 роки заклад очолювала Шаповалова Людмила Олександрівна. Визначення основних концептуальних засад організації життєдіяльності комплексу зумовило подальші дії, пов’язані з плануванням та діяльністю роботи НВК.

Головною метою роботи НВК є не тільки формування в дітей знань, вмінь і навичок, впровадження в практику активного набуття кожної дитини власного досвіду участі у власному та громадському житті.

Особистісно – орієнтована модель виховання та навчання стала головним орієнтиром у роботі колективу. Вихователі та вчителі з ентузіазмом працюють над проблемою : «Розвиток і формування особистості шляхом впровадження інноваційних технологій».

З 2008 року керівником НВК школа – дитячий садок призначена Дяконенко Інна Володимирівна. Молода, енергійна, вимоглива до себе тадо інших, завжди у пошуку нового.

Педагоги закладу завжди прагнуть зробити життя вихованців цікавим і змістовним, ніколи не зупиняючись на досягнутому.

Свої найкращі роки віддали нашому закладу : /Files/images/gallery_1_385_9047.gif

Ужва Надія Тимофіївна – 38 років,

Крупіна Лідія Андріївна – 31 рік,

Коростильова Валентина Григорівна – 38 років,

Кошева Ніна Петрівна – 30 років,

Булюк Катерина Іванівна – 32 роки,

Строган Лідія Василівна – 25 років,

Ляшенко Євгенія Леонтіївна – 27 років,

Болочевцева Тетяна Анатоліївна – 30 років,

Фролова Любов Миколаївна – 30 років,

Кирпа Ірина Петрівна – 25 років.

Ми пишаємось нашими випускниками: /Files/images/kwartet.gif

- Бандура Юля (учениця СЗШ №11) – учасниця відомого телеконкурсу “Найрозумніший” у 2010 році. Сама пише вірші та статті, які друкуються у газеті “Шахтар Марганця”.

- Піпченко Юля (учениця ПТЛ №68) – переможець обласної олімпіади з української мови у 2010 році.

- Горбаченко Діана (учениця СЗШ №9) – переможець шкільного та міського етапів конкурсу ім. П. Яцика.

- Гармаш Володимир (учень СЗШ №3) – переможець акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”.

- Лахов Андрій (учень НВК) – призер конкурсу Укрпошти “Поштарики Діда Мороза” у 2010 році.

- Учні НВК приймали участь у конкурсі “Край, де я живу”. Колективний твір “Марганець – мій рідний край” надрукований у журналі “Початкова школа” 2010 р., №3.

Тепло і затишок навчально – виховного комплексу відчувається в усьому: у ретельно виметених доріжках, яскравих квітах на клумбах, у гарних, відремонтованих приміщеннях з сучасним інтер’єром.


Кiлькiсть переглядiв: 560
12345

Бібліотека

Дата останньої зміни 03 Грудня 2021

Фотогалерея